تبلیغات
دانستنی های ازدواج - خساست همسر یک بیماری است یا خصوصیت اخلاقی

خساست همسر یک بیماری است یا خصوصیت اخلاقی

همسریابی 2آسمانی:

خساست یکی از این خصوصیت های اخلاقی نامناسب است که با مشکلات رفتاری دیگری در فرد نمایان می شود، بیماری خساست با زیربنای مشکلات خانوادگی و احساس نا امنی شدید روانی ایجاد می شود.
,[categoriy]
همسر خسیس

به گزارش همسان: اگر احساس می کنید همسر شما خسیس است و از این برچسب برای او استفاده می کنید، مراقب باشید که بیماری ای را به او نسبت می دهید که عواقب جبران ناپذیری برایتان خواهد داشت. پس بهتر است قبل از برچسب زدن ببینید تفاوت تربیتی شما در سبک زندگی و نوع خرج کردن باعث بروز این دیدگاه شده یا نوع مدیریت مالی همسرتان با آنچه قبلا تجربه کرده اید، متفاوت است؟ حتی اولویت بندی شما برای خرج کردن پول هایتان با هم فرق دارد! هیچ کدام از اینها نشان دهنده خساست همسر شما نیست و تنها اختلافات تربیتی باعث شده شما چنین فکر کنید .
خساست افراطی که در فرد به شکل یک بیماری روحی بروز می کند، زمینه ساز اختلاف شدید زوجین خواهد شد که اگر بموقع درمان نشود، باعث از هم پاشیدگی زندگی زناشویی خواهد شد.
خساست رفتاری هر یک از زوجین اغلب در محیط های تربیتی آموخته می شود. پس برای تغییر آن نیازمند زمان و درک متقابل خواهد بود و باید بدانید، این رفتار همسر شما از روی عمد و برای آزار رساندن به شما نیست . باید به آن رفتار از دریچه دیدگاه او نگاه کنید. با شناختی که می توانید از او پیدا کنید، راه نفوذ به او و بیان مشکل رفتاری اش را پیدا کنید ؛ ولی در عین حال توقع نداشته باشید طرف مقابل در یک شب یا یک ماه رفتار خود را تغییر دهد.
از نظر یک فرد خسیس ، هر خریدی غیرضروری است. پس توقع نداشته باشید که دسته گل برایتان بخرد، بلکه سعی کنید درک کنید و بپذیرید این خرج نکردن به معنی دوست نداشتن شما نبوده، بلکه یک عادت رفتاری است.
وقتی قصد دارید چیزی بخرید ، با همسرتان مشورت کنید و فاقد اطلاع او هرگز دست به این کار نزنید چون با رفتار نامناسب او رو به رو خواهید شد و هم شما و هم همسرتان آزرده خواهید شد. پس قبل از هر اقدامی همسرتان را نسبت به داشتن نیاز به وسیله مورد نظر توجیه کنید.
اگر تمرین کنید که برای موضوعات مختلف با یکدیگر همفکری و مشورت کنید ، مسائل مالی تان هم می تواند مورد مشورت قرار بگیرد. تلاش کنید، همسرتان به مدیریت اقتصادی شما ایمان بیاورد.
بپذیرید، خساست همسرتان یک نوع بیماری است که هر دو با هم برای درمان آن باید تلاش کنید و شانه خالی کردن از همراهی همسرتان، زندگی مشترک شما را تهدید خواهد کرد و به این باور برسید که طلاق، همیشه بهترین انتخاب نیست.
سلامت نیوز: خساست، بیماری است

همسریابی دوهمدل , همسریابی دوهمدم , همسریابی بهترین همسر, همسریابی توران81, همسریابی نازیار, همسریابی شیدایی , همسریابی طوبی , همسریابی آناهیتا, همسریابی دو همراز


برچسب ها: همسریابی دوهمدل، همسریابی دوهمدم، همسریابی بهترین همسر، همسریابی توران81، همسریابی نازیار، همسریابی شیدایی، همسریابی طوبی،

تاریخ : دوشنبه 26 تیر 1396 | 08:40 ق.ظ | نویسنده : admin admin | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.